ÖVRIGT / Mattor / Teheran 6434028
nr 643 4028
Teheran
Tidigt 1900-tal, 132x206
Kondition: jämnt ställvis hårdare slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 31 maj 2010
kl 16:00:01